امان از این درد

امان از این درد دندان.که یک هفته است خواب و خوراک برام نذاشته است.یک طرف دهان به آبسه‌ای مزین شده و طرف دیگر در آستانه متورم شده و دردناک شدن خودنمایی میکند.به نظرم هیچ دردی بدتر از دندان درد و حاشیه‌هایش نیست.وای که وقتی از کناره لثه اوج میگیرد و صعودی میرود تا به آخرین پایانه‌های عصبی در مغز برسد.سرعتش کم و امتدادش بی پایان است انواع و اقسام مسکن های ضد درد و آنتی بیوتیک های طبیعی و شیمیایی اثر بخش نیستند و فقط عزم جزم کرده که درد زمینگیرت کند.همان وقت است که از کل دنیا سیر میشوم وآرزویم تنها میشود کاهش دردش برای چند دقیقه.بگذریم از صدای ناهنجار مته های دندانپزشکی که برای درمان سوهان میکشد روی همه سلولهای وجودی آدمیزاد که منم.پروسه وحشتناکی است تا به انتها نرسد جز تحمل و گاهی اشک کاری نمیشود کرد.دلم برای یک لیوان چای داغ یک هفته است که لک زده.

/ 3 نظر / 9 بازدید
الهام

کاملا موافقم و باهاتون همدردی میکنم چون سر خودم اومده واز عملیات دندانپزشکی هم هم میترسم وهم بدم میاد. انشااله زودتر دندونت خوب بشه[لبخند]

وحید

سلامتی مثل هواییه که نفس می کشیم. تا وقتی وجود داره نمی بینیمش و قدرش رو نمی دونیم و ارزشی هم براش قائل نیستیم. اما امان از روزی که نباشه! اونوقته که آدم حاضره از خیلی چیزا بگذره تا سلامتیشو به دست بیاره! دندون درد هم خیلی سخته، به قول خودت مستقیم با مغز آدم ارتباط داره. امیدوارم زودتر کسالت برطرف بشه.

سهیلا

عزیزم همه رو بکش مصنوعی بذار چون هنوز هنوزا دندان درد در پیش داری یا با دردش کنار بیا[چشمک][ماچ]