این جنگ است یا خود سوزی

بین هجوم لشگر کلمات و سلولهای خاکستری مغزم برای پرتاب این حجم انبوه،
از سرزمین اختصاصیشان جنگی برپاست به جدیت جدال اسراییلیان و فلسطینیان بر سر بیت المقدس.
سلولهای خاکستری در سیناپس‌های هر عصب فرمان به زبان آوردن میدهند و کلمات با ارتشی مجهز سر جایشان نشسته‌اند و حتی به تک جمله مبدل نمیشوند برای ترک سلولها.با سکوت و سکونشان صف میکشند برابر سلولهای خسته‌ام.
سحرهای خیس و افطارهای منتظر،پنجره،بیداری،خاطره،و این همه باران‌ِبا احساس‌
گردان های پر کلمه‌اند،دسته وصف و خط دارند و می‌جنگند برای بیرون نیامدن
برای رسوب کردن به‌جای دیواره سلولی سلولهای خاکستری مغزم.
قطع نامه‌ای آیا هست،صلحی یا آتش بسی؟؟!!!!!!

نمیدانم....

/ 2 نظر / 8 بازدید
پوربایرامیان

سلام به همه عید سعید فطرو به همگی تبریک می گم و امیدوارم نماز روزه هاتون قبول درگاه حق قرار گرفته باشه و منو هم تو این تو دعاهاتون فراموش نکرده باشین. [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل] تولد خودمو هم به خودم تبریک می گم و از خدای مهربونم نه عمر طولانی بلکه عمری سرشار از شادی و شادکامی و سلامتی برای خودم خواهانم [هورا][گل][خنده][قلب][زبان]

کاپتان

هیجان انگیز و گاه خسته کننده است "سکوت" نسلی که خودمان جزئی از آنیم. هیجان انگیز است، هرگاه که با سکوت با هم حرف زدیه ایم، گفته های هم را شنیده ایم و احساس هم را درک کرده ایم و میانمان احترام و محبت و رفاقت برجا بوده است. خسته کننده و ملال آور است آنگاه که هیچ از هم نمی فهمیم. نمیخواهیم بفهمیم و یا گاه نمی توانیم بفهمیم. نسل ما نسل سکوت است. درونگر و درون بین است. که با ناگفتن و سکوت خود را عذاب میدهد، فرصتها از دست میدهد و همچنان بر ناگفته ها و نگفتن هایش اصرار دارد. سخت است با چنین نسلی حرف زدن. آنهم حرف زدنی از جنس کلماتی بر زبان رانده شده یا نوشته شده و سختر آنکه خود و نزدیکانت جزئی از این نسل باشی. هرچند شیرین است آنگاه که همدیگر را درک کنیم، با نگاههایمان، سکوت مان، سکوت مان و سکوت مان!